Draudimas internetu

Kas yra draudimas internetu?

Draudimas yra finansinė paslauga, kurią gali teikti tik kvalifikuoti draudimo brokeriai ir kiti tam leidimą turintys fiziniai ir juridiniai asmenys. Įsigijęs draudimą ir gavęs draudimo polisą, draudžiamas asmuo privalo mokėti draudimo įmokas, o nutikus draudžiamajam įvykiui gali tikėtis gauti draudimo išmoką pagal draudimo sutartyje numatytus parametrus ir sąlygas.

Draudimo skaičiuoklė

Kai kurių draudimo tipų atvejais, draudimo bendrovės siūlo pasinaudoti draudimo skaičiuoklėmis, kad būtų galima įvertinti draudimo kainas. Draudimo skaičiuokle pasinaudoti dažnai siūlo ir su keliomis draudimo bendrovėmis bendradarbiaujantys draudimo brokeriai.

Pigiausias draudimas internetu

Pigiausią draudimą internetu galima išsirinkti pasinaudojus kvalifikuoto draudimo brokerio draudimo skaičiuokle, kurioje galėsite matyti skirtingų draudimo bendrovių pasiūlymus pagal pasirinktą draudimo tipą.

Draudimo tipai

Draudimo bendrovės siūlo skirtingų tipų draudimą su skirtingais parametrais ir sąlygomis. Žemiau pateikiamas dalinis sąrašas pagrindinių draudimo tipų.

 • Automobilio draudimas. Tai draudimas, skirtas jūsų transporto priemonei. Jis gali būti skirstomas į dvi kategorijas:
  • Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas (TPVCAD). Tai auto draudimo tipas, kuris užtikrina žalos atlyginimą, jei trečiajai šaliai yra padaroma žala sveikatai, gyvybei ar turtui.
  • Savanoriškas transporto draudimas (KASKO). KASKO  draudimas yra savanoriškas ir skirtas atlyginti žalą padarytą jūsų automobiliui. Priklausomai nuo konkrečių draudimo sąlygų, KASKO draudimas gali atlyginti ir kai kurias kitas išlaidas (pvz. techninės pagalbos kelyje).
 • Turto draudimas. Tai yra įvairios paskirties kilnojamojo ir nekilnojamojo turto draudimas. Juo galima apdrausti įvairios konstrukcijos gyvenamąjį būstą, kitos paskirties nekilnojamąjį turtą bei jo viduje esantį kilnojamąjį turtą.
 • Kelionių draudimas. Tai yra draudimas, skirtas keliaujantiems už Lietuvos ribų. Juo galima apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų, bagažo praradimo, kelionės atšaukimo ar atidėjimo.
 • Nelaimingų atsitikimų draudimas. Tai draudimas, kuris kompensuoja nuostolius, patirtus dėl numatytų draudžiamųjų įvykių (traumos, nudegimo, patyrus smurtą ir pan.).
 • Telefono draudimas. Tai draudimas, leidžiantis apdrausti telefoną (sudužimo ar vagystės atveju) ar jo ekraną (netyčinio sudužimo ar sugadinimo). 
 • Asmens civilinės atsakomybės draudimas. Tai yra draudimas, kuris trečiosioms šalims atlygina padarytą netyčinę turtinę ir neturtinę žalą dėl jūsų kaltės.
 • Augintinių draudimas. Tai yra draudimas, dažniausiai taikomas šunims ir katėms. Juo gali būti kompensuojamos išlaidos, patiriamos gydant augintinį arba atliekant jo paiešką jam dingus. 
 • Gyvybės draudimas. Tai draudimas nuo mirties rizikos ar sunkių ligų atveju. Jis yra išmokamas pasirinktiems naudos gavėjams įvykus draudžiamajam įvykiui.
Finero - finansai, verslas, paslaugų palyginimas
Logo