Paskolos be palūkanų

Palyginkite paskolos be palūkanų pasiūlymus ir raskite visą reikiamą informaciją apie tai, kaip gauti pirmą paskolą nemokamai, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir reikalavimus.

Kas yra paskola be palūkanų?

Paskola be palūkanų, paskola be pabrangimo arba nemokama paskola yra vartojimo tipo kreditas, suteikiamas su nuolaida naujiems klientams. Tai – kai kurių kredito davėjų taikoma paskolos akcija, kuomet pirmą kartą paskolą imantis vartotojas gali gauti numatytų apribojimų kreditą ir grąžinti tik tiek, kiek pasiskolino, t.y. nemokėti palūkanų visą sutarties laikotarpį.

Paskolos be palūkanų akcija dažniausiai yra taikoma iki 1 000 eurų dydžio ir iki 12 mėnesių termino kreditams, tačiau akcijos sąlygos gali skirtis. Paskolos be palūkanų yra viena dažniausiai siūlomų paskolos akcijų. Vartotojams taip pat gali būti siūlomos panašios akcijos: paskolos su pirmos įmokos atidėjimu, paskolos be pabrangimo tam tikrą sutarties laikotarpį ir kt. 

Daugiau paskolų pasiūlymų ieškokite čia: Paskolos.

Patarimai prieš imant pirmą paskolą nemokamai

Imant nemokamą paskolą be palūkanų svarbu pasinaudoti gerosiomis skolinimosi praktikomis. Pateikiame sąrašą dažniausiai ekspertų rekomenduojamų patarimų imant paskolą.

 • Įvertinkite savo finansines galimybes gauti vartojimo paskolą, laiku ją grąžinti bei laiku atlikti mėnesines kredito įmokas. Nepamirškite, kad laiku nevykdomi įsipareigojimai gali neigiamai paveikti jūsų kredito istoriją, o taip pat ir ilgalaikes perspektyvas paskolai gauti.
 • Įvertinkite finansavimo alternatyvas ir nuspręskite, ar paskola geriausiai atitinka jūsų poreikį.
 • Susipažinkite su konkrečiomis akcijos sąlygomis, pasidomėkite ar numatytos akcijos sąlygos yra taikomos visą laikotarpį ar tik jo dalį, ar jos taikomos tik palūkanų mokėjimams ar ir kitiems administravimo mokesčiams ir t.t.
 • Palyginkite skirtingų paskolos davėjų siūlomas skolinimosi sąlygas. Kreipkitės į bent kelis geriausias sąlygas siūlančius kredito davėjus (bankus, kredito unijas, tarpusavio skolinimo platformas).
 • Paskolos davėjai atliks kreditingumo vertinimą ir, jei atitiksite reikalavimus paskolai gauti, pateiks jums standartinės informacijos apie kreditą formą. Įvertinkite skirtingų paskolos davėjų pasiūlymų tikrąją paskolos kainą pagal BVKKMN ir BVKGMS.
 • Prieš galutinai apsisprendžiant ir pasirašant sutartį, detaliai susipažinkite su sutarties sąlygomis. Kylant klausimams, kreipkitės į paskolos davėją.

Kas gali gauti paskolą be palūkanų?

Pagrindiniai reikalavimai paskolai be palūkanų gauti yra numatomi Vartojimo kredito įstatyme ir Atsakingojo skolinimo nuostatuose. Tačiau vartojimo kredito davėjai gali taikyti ir papildomus reikalavimus. Pagal pagrindinius ir dažniausiai taikomus reikalavimus, paskolos gavėjas:

 • Turi dėl paskolos į kredito davėją kreiptis pirmą kartą, skolintis tik akcijos sąlygose numatytomis sąlygomis bei atitikti kitus numatytus reikalavimus.
 • Turi būti ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
 • Turi būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti leidimą nuolat gyventi šalyje.
 • Turi turėti bent 4 mėnesių nepertraukiamą darbo stažą paraiškos teikimo metu ir stabilias pajamas.
 • Negali turėti įsipareigojimų, viršijančių 40% gaunamų mėnesio pajamų.
 • Negali turėti įsiskolinimų bei pradelstų mokėjimų.

Kredito istoriją ir kredito reitingą kiekvienas kredito davėjas vertina individualiai bendro kreditingumo vertinimo metu.

Kaip gauti paskolą be palūkanų?

Norint gauti nemokamą paskolą, rekomenduojame sekti šiuos žingsnius:

 1. Įsitikinkite, kad atitinkate aukščiau aprašytus bazinius paskolos gavimo reikalavimus.
 2. Palyginkite skirtingas paskolas ir jų sąlygas. Pasinaudokite skirtingų kredito davėjų paskolos skaičiuoklėmis, kad galėtumėte tiksliau įvertinti preliminarias paskolos sąlygas atsižvelgiant į jūsų norimą pasiskolinti sumą bei sutarties terminą.
 3. Kreipkitės į bent kelis vartojimo kredito davėjus.
 4. Gavę konkrečius pasiūlymus juos palyginkite, išsirinkite geriausią bei pasirašykite sutartį.

Atkreipiame dėmesį, kad kiekvienas vartojimo kredito davėjas yra nustatęs skirtingas paskolos gavimo procedūras. Todėl norint sužinoti, kaip gauti konkretaus vartojimo kredito davėjo paskolą, su procesu bei pirmos paskolos nemokamai akcijos sąlygomis reikėtų susipažinti jo interneto svetainėje.

Finero - finansai, verslas, paslaugų palyginimas
Logo