Paskolos su užstatu (NT įkeitimu)

Palyginkite paskolų su užstatu pasiūlymus ir raskite visą reikiamą informaciją apie tai, kaip gauti paskolą su turto įkeitimu, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir reikalavimus.
Paskolos su užstatu (NT įkeitimu)

Vilniaus kredito unija

Paskolos suma: Nuo 20 000€ (ne daugiau 85% įkeičiamo turto vertės)€
Paskolos terminas: Iki 30 metų.
Palūkanų norma: Nuo 5%
BVKKMN: Nuo 5.03%
Sutarties sudarymo mokestis: -
Mėnesinis administravimo mokestis: -
Šeimos kredito unija

Šeimos kredito unija

Paskolos suma: Nuo 10 000€ iki 300 000€
Paskolos terminas: Nuo 12 mėn. 360 120 mėn.
Palūkanų norma: Nuo 5.5%
BVKKMN: Iki 43.70%
Sutarties sudarymo mokestis: 1% – 4% (min. 120 EUR)
Mėnesinis administravimo mokestis: -
seb

SEB

Paskolos suma: Nuo 10 000€ iki 1 000 000€
Paskolos terminas: Iki 15 metų.
Palūkanų norma: -
BVKKMN: -
Sutarties sudarymo mokestis: 0.5% (min. 250 EUR)
Mėnesinis administravimo mokestis: 0.4%

Paskolos skaičiuoklė

* Skaičiuoklė pateikia tik preliminarius skaičiavimus. Tikslios Jūsų paskolos sąlygos priklausys nuo pasirinkto kredito davėjo, jo paskolai taikomų sąlygų, asmeninio kreditingumo vertinimo rezultatų.

Plačiau: Paskolos skaičiuoklė.

Kas yra paskola su NT įkeitimu?

Paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu, dar vadinama hipotekos paskola, yra paskolos su užstatu tipas. Sudarant tokios paskolos sutartis, paskolos gavėjo nekilnojamasis turtas yra naudojamas kaip užstatas, kurio nuosavybės teisės nemokumo atveju pereina paskolos davėjui. Dėl turto įkeitimo, tokios paskolos yra pigesnės bei suteikiančios daugiau pasirinkimo galimybių.

Hipotekos paskolų Lietuvoje sumos svyruoja nuo 50 iki 40 000 EUR, terminas – nuo 1 iki 144 mėn. 

Daugiau paskolų pasiūlymų ieškokite čia: Paskolos.

Kaip palyginti ir išsirinkti paskolą su užstatu?

Paskolų su užstatu sąlygos gali būti ženkliai skirtis tarp paskolos davėjų. Todėl yra labai svarbu atlikti tinkamą palyginimą prieš imant tokio tipo paskolą.

Paprasčiausia tą padaryti pasinaudojus Finero paskolų su užstatu palyginimo lentele viršuje. Joje galite matyti pagrindines skirtingų paskolos davėjų pasiūlymų sąlygas. Tačiau tai – tik preliminarios sąlygos. Norėdami sužinoti ir palyginti tikslias paskolos sąlygas ir tikrąją paskolos kainą, turėsite kreiptis į bent kelis paskolos davėjus ir užpildyti bei pateikti paskolos paraišką.

Visais atvejais, lyginant ir vertinant paskolos davėjų pasiūlymus, prieš imant paskolą rekomenduojama atsižvelgti į šiuos dalykus.

 • BVKKMN ir BVKGMS. Tai – tikrąją paskolos kainą nurodantys rodikliai, kurie apima ne tik palūkanų mokėjimus, bet ir kitus mokesčius.
 • Paskolos suma ir terminas. Paskolos davėjai gali skirtingai traktuoti įkeičiamo turto vertę ir pasiūlyti skirtingas paskolos sumas bei terminus.
 • Kitos susijusios paslaugos ir jų kaina. Kartais gali prireikti pasinaudoti papildomomis, su kreditu susijusiomis paslaugomis (grąžinimo termino prasitęsimu, išankstiniu grąžinimu, dokumentų išrašų gavimu ir kt.). Pasidomėkite, kokias galimybes siūlo skirtingi paskolos davėjai ir kokie yra jų taikomi įkainiai šioms paslaugoms.
 • Klientų atsiliepimai ir įvertinimai. Paieškokite informacijos internete apie tai, kaip klientai vertina paskolos davėjus. Tai leis susidaryti tikslesnę nuomonę apie sunkiau išmatuojamus faktorius (klientų aptarnavimą ir vertinimą, patogumą naudotis paslaugomis, gebėjimą spręsti klientų problemas ir kita).

Paskolų su užstatu įkainiai (palūkanų normos ir BVKKMN)

Paskolų su užstatu palūkanų norma norma ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) priklauso nuo skirtingų veiksnių. Be pasirinkto paskolos davėjo taikomos kainodaros, jas įtakoja įkeičiamo turto vertė, paskolos suma, terminas, paskolos gavėjo kredito istorija, gaunamų pajamų ir turimų įsipareigojimų dydis, kreditingumo vertinimas ir kiti veiksniai.

Paskolos su NT įkeitimu privalumai ir trūkumai

Prieš imant paskolą su užstatu būtina įvertinti šios paslaugos privalumus ir trūkumus.

Privalumai

 • Paskolos su užstatu yra pigesnės nei paskolos be užstato.
 • Galima pasiskolinti ženkliai didesnę sumą ir sutartį sudaryti ilgesniam terminui.
 • Pasiskolintus pinigus galima panaudoti refinansuojant brangesnes paskolas be užstato.

Trūkumai

 • Gali užtrukti, kol gausite paskolą su užstatu.
 • Turtą turėsite įregistruoti hipotekos registre.
 • Tai – papildomas įsipareigojimas, reikalaujantis papildomų išlaidų kiekvieną mėnesį.
 • Papildomas įsipareigojimas padidina santykį tarp pajamų ir įsipareigojimų bei taip sumažina galimybes pasiskolinti iki kol pilnai negrąžinama paskola.
 • Pradelsto mokėjimo atveju gali būti iš karto pritaikyti delspinigiai, taip pat rizikuojama prarasti įkeistą turtą.

Patarimai prieš imant paskolą su užstatu

Imant paskolą su užstatu svarbu pasinaudoti gerosiomis skolinimosi praktikomis. Pateikiame sąrašą dažniausiai ekspertų rekomenduojamų patarimų imant paskolą su turto įkeitimu.

 • Įvertinkite savo finansines galimybes gauti paskolą, laiku ją grąžinti bei laiku atlikti mėnesines kredito įmokas. Nepamirškite, kad laiku nevykdomi įsipareigojimai gali neigiamai paveikti jūsų kredito istoriją, o taip pat ir ilgalaikes perspektyvas paskolai gauti.
 • Įvertinkite finansavimo alternatyvas (pvz. vartojimo paskolas ar lizingą) ir nuspręskite, ar paskola su užstatu geriausiai atitinka jūsų poreikį.
 • Palyginkite skirtingų paskolos davėjų siūlomas skolinimosi sąlygas. Kreipkitės į bent kelis geriausias sąlygas siūlančius kredito davėjus (bankus, kredito unijas, tarpusavio skolinimo platformas).
 • Paskolos davėjai atliks kreditingumo vertinimą ir, jei atitiksite reikalavimus paskolai gauti, pateiks jums standartinės informacijos apie kreditą formą. Įvertinkite skirtingų paskolos davėjų pasiūlymų tikrąją paskolos kainą pagal BVKKMN ir BVKGMS.
 • Prieš galutinai apsisprendžiant ir pasirašant sutartį, detaliai susipažinkite su sutarties sąlygomis. Kylant klausimams, kreipkitės į paskolos davėją.
 • Įvertinkite tai, kad nemokumo atveju rizikuojate prarasti įkeistą turtą.

Kam skirtos paskolos su užstatu?

Paskolos su NT įkeitimu dažniausiai yra skirtos ir panaudojamos šiems tikslams:

 • Namų remontui ar statybos darbams.
 • Nekilnojamojo turto įsigijimui.
 • Didelės vertės pirkiniams.
 • Investicijoms.
 • Verslui plėtoti.
 • Kitoms asmeninėms išlaidoms.

Alternatyvos paskolai su turto įkeitimu

Priklausomai nuo tikslo, kuriam imama paskola su užstatu, rekomenduojama apsvarstyti ir paskolas be užstato, kaip alternatyvas jai.

 • Vartojimo paskola. Vartojimo paskola nereikalauja turto įkeitimo ir nėra susieta su konkrečiu pirkiniu. Įprastai ji yra brangesnė nei paskola su užstatu, tačiau tam tikromis aplinkybėmis gali būti priimtinesnė finansavimo alternatyva. Plačiau: Vartojimo paskolos.
 • Lizingas. Priklausomai nuo išlaidų, kai kuriais jų galima finansuoti lizingu. Lizingas taip pat yra pigi finansavimo paslauga, tačiau nereikalaujanti užstato.
 • Kredito linija. Kredito linija yra finansavimo paslauga, kuomet kreditorius suteikia teisę naudotis tam tikra suma pinigų, o palūkanos mokamos tik už panaudotą sumą. Tokia paslauga suteikia daugiau lankstumo ir yra tinkamiausia, kai tiksliai nežinote, kiek pinigų gali prireikti. Plačiau: Kredito linija.
 • Kredito kortelė. Kredito kortelės veikia tokiu pačiu principu, kaip ir kredito linija. Tačiau šiuo atveju papildomai gaunate galimybe naudotis ir atsiskaityti kortele. Plačiau: Kredito kortelės.
Finero - finansai, verslas, paslaugų palyginimas
Logo