Paskolos atostogoms

Palyginkite vartojimo paskolų atostogoms pasiūlymus ir raskite visą reikiamą informaciją apie tai, kaip gauti paskolą atostogoms, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir reikalavimus.

Paskolos skaičiuoklė

* Skaičiuoklė pateikia tik preliminarius skaičiavimus. Tikslios Jūsų paskolos sąlygos priklausys nuo pasirinkto kredito davėjo, jo paskolai taikomų sąlygų, asmeninio kreditingumo vertinimo rezultatų.

Plačiau: Paskolos skaičiuoklė.

Kas yra paskola atostogoms ar kelionei?

Paskola atostogoms ar kelionei yra vartojimo paskolos tipas, skirtas finansuoti kelionės ar atostogų išlaidas. Tokią paskolą galima panaudoti kelto ar lėktuvo bilietams, nakvynei viešbutyje, kitoms su atostogomis ar kelione susijusioms išlaidoms padengti.

Dažniausiai paskola atostogoms ar kelionei yra suteikiama kaip tipinė vartojimo paskola, neapibrėžiant, kur galima išleisti pasiskolintus pinigus. Todėl juos galima paskirti bet kokioms kelionės ar atostogų išlaidoms padengti. Juos taip pat galima paskirti ir kitoms reikmėms, jei paskolos sutartis nenumato kitaip.

Vartojimo paskolų, kurias galima panaudoti vestuvių išlaidoms padengti, sumos svyruoja nuo 50 iki 40 000 EUR, terminas – nuo 1 iki 144 mėn.

Daugiau paskolų internetu pasiūlymų ieškokite čia: Paskolos internetu.

Daugiau vartojimo paskolų pasiūlymų ieškokite čia: Vartojimo paskolos.

Kaip palyginti ir išsirinkti geriausią vartojimo paskolą atostogoms?

Ne visos vartojimo paskolos yra vienodos. Net priešingai – skirtumai tarp paskolų sąlygų gali būti labai dideli. Todėl yra labai svarbu atlikti tinkamą palyginimą prieš imant vartojimo paskolą.

Paprasčiausia tą padaryti pasinaudojus Finero vartojimo paskolų palyginimo lentele viršuje. Joje galite matyti pagrindines skirtingų paskolos davėjų pasiūlymų sąlygas. Tačiau tai – tik preliminarios sąlygos. Norėdami sužinoti ir palyginti tikslias paskolos sąlygas ir tikrąją paskolos kainą, turėsite kreiptis į bent kelis paskolos davėjus ir užpildyti bei pateikti paskolos paraišką.

Visais atvejais, lyginant ir vertinant paskolos davėjų pasiūlymus, prieš imant paskolą rekomenduojama atsižvelgti į šiuos dalykus.

 • BVKKMN ir BVKGMS. Tai – tikrąją paskolos kainą nurodantys rodikliai, kurie apima ne tik palūkanų mokėjimus, bet ir kitus mokesčius.
 • Paskolos suma ir terminas. Nepaisant skirtumų tarp minimalių ar vidutinių paskolos kainų, kredito davėjai gali taikyti skirtingus įkainius skirtingo dydžio ir termino paskoloms. Tai, kad vienas paskolos davėjas suteikia pigiausią trumpalaikę vartojimo paskolą, nereiškia, kad jo siūlomos sąlygos bus geriausios ilgalaikei paskolai.
 • Paskolos akcijos ir išskirtinės sąlygos. Vartojimo paskoloms dažnai yra taikomos akcijos, pateikiami pasiūlymai skolintis išskirtinėmis sąlygomis. Pasidomėkite tokiomis sąlygomis ir savo galimybėmis jomis pasinaudoti. Tai gali padėti ženkliai sumažinti bendrą už vartojimo kreditą mokamą kainą.
 • Kitos susijusios paslaugos ir jų kaina. Kartais gali prireikti pasinaudoti papildomomis, su kreditu susijusiomis paslaugomis (grąžinimo termino prasitęsimu, išankstiniu grąžinimu, dokumentų išrašų gavimu ir kt.). Pasidomėkite, kokias galimybes siūlo skirtingi paskolos davėjai ir kokie yra jų taikomi įkainiai šioms paslaugoms.
 • Paskolos gavimo trukmė. Vienur vartojimo paskolą galima gauti dar tą pačią darbo dieną. Kitur – gali reikėti palaukti bent kelias darbo dienas ar ilgiau. Jei tai, kaip greitai galite pasiskolinti jums yra svarbu, nepamirškite įvertinti šio faktoriaus.
 • Klientų atsiliepimai ir įvertinimai. Paieškokite informacijos internete apie tai, kaip klientai vertina paskolos davėjus. Tai leis susidaryti tikslesnę nuomonę apie sunkiau išmatuojamus faktorius (klientų aptarnavimą ir vertinimą, patogumą naudotis paslaugomis, gebėjimą spręsti klientų problemas ir kita).

Vartojimo paskolų atostogoms įkainiai (palūkanų normos ir BVKKMN)

Vartojimo paskolų palūkanų norma norma ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) priklauso nuo skirtingų veiksnių. Be pasirinkto vartojimo kredito davėjo taikomos kainodaros, jas įtakoja paskolos suma, terminas, paskolos gavėjo kredito istorija, gaunamų pajamų ir turimų įsipareigojimų dydis, kreditingumo vertinimas ir kiti veiksniai.

Patarimai prieš imant vartojimo paskolą atostogoms

Imant vartojimo paskolą svarbu pasinaudoti gerosiomis skolinimosi praktikomis. Pateikiame sąrašą dažniausiai ekspertų rekomenduojamų patarimų imant vartojimo paskolą.

 • Įvertinkite savo finansines galimybes gauti vartojimo paskolą, laiku ją grąžinti bei laiku atlikti mėnesines kredito įmokas. Nepamirškite, kad laiku nevykdomi įsipareigojimai gali neigiamai paveikti jūsų kredito istoriją, o taip pat ir ilgalaikes perspektyvas paskolai gauti.
 • Įvertinkite finansavimo alternatyvas (pvz. lizingą) ir nuspręskite, ar vartojimo paskola geriausiai atitinka jūsų poreikį.
 • Palyginkite skirtingų paskolos davėjų siūlomas skolinimosi sąlygas. Kreipkitės į bent kelis geriausias sąlygas siūlančius kredito davėjus (bankus, kredito unijas, tarpusavio skolinimo platformas).
 • Paskolos davėjai atliks kreditingumo vertinimą ir, jei atitiksite reikalavimus paskolai gauti, pateiks jums standartinės informacijos apie kreditą formą. Įvertinkite skirtingų paskolos davėjų pasiūlymų tikrąją paskolos kainą pagal BVKKMN ir BVKGMS.
 • Prieš galutinai apsisprendžiant ir pasirašant sutartį, detaliai susipažinkite su sutarties sąlygomis. Kylant klausimams, kreipkitės į paskolos davėją.

Kas gali gauti vartojimo paskolą atostogoms?

Pagrindiniai reikalavimai vartojimo paskolai gauti yra numatomi Vartojimo kredito įstatyme ir Atsakingojo skolinimo nuostatuose. Tačiau vartojimo kredito davėjai gali taikyti ir papildomus reikalavimus. Pagal pagrindinius ir dažniausiai taikomus reikalavimus, paskolos gavėjas:

 • Turi būti ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
 • Turi būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti leidimą nuolat gyventi šalyje.
 • Turi turėti bent 4 mėnesių nepertraukiamą darbo stažą paraiškos teikimo metu ir stabilias pajamas.
 • Negali turėti įsipareigojimų, viršijančių 40% gaunamų mėnesio pajamų.
 • Negali turėti įsiskolinimų bei pradelstų mokėjimų.

Kredito istoriją ir kredito reitingą kiekvienas kredito davėjas vertina individualiai bendro kreditingumo vertinimo metu.

Kaip gauti vartojimo paskolą atostogoms?

Norint gauti vartojimo paskolą, rekomenduojame sekti šiuos žingsnius:

 1. Įsitikinkite, kad atitinkate aukščiau aprašytus bazinius vartojimo paskolos gavimo reikalavimus.
 2. Palyginkite skirtingas vartojimo paskolas ir jų sąlygas. Pasinaudokite skirtingų kredito davėjų paskolos skaičiuoklėmis, kad galėtumėte tiksliau įvertinti preliminarias paskolos sąlygas atsižvelgiant į jūsų norimą pasiskolinti sumą bei sutarties terminą.
 3. Kreipkitės į bent kelis vartojimo kredito davėjus.
 4. Gavę konkrečius pasiūlymus juos palyginkite, išsirinkite geriausią bei pasirašykite sutartį.

Atkreipiame dėmesį, kad kiekvienas vartojimo kredito davėjas yra nustatęs skirtingas paskolos gavimo procedūras. Todėl norint sužinoti, kaip gauti konkretaus vartojimo kredito davėjo paskolą, su procesu reikėtų susipažinti jo interneto svetainėje.

Finero - finansai, verslas, paslaugų palyginimas
Logo