Paskolos dirbantiems užsienyje

Palyginkite paskolos dirbantiems užsienyje pasiūlymus ir raskite visą reikiamą informaciją apie tai, kaip gauti paskolą dirbant užsienyje, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir reikalavimus.

Kas yra paskola dirbantiems užsienyje?

Paskolos dirbantiems užsienyje yra finansavimas skirtas emigrantams, kurie laikinai, darbo tikslais, yra išvykę į užsienio šalį, tačiau kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra registruota Lietuvoje. Paskolos dirbantiems užsienyje įprastai gali būti dviejų tipų: vartojimo ir būsto.

Ne visi kredito davėjai vienodai vertina užsienio  valstybėje ar užsienio valiuta gautas pajamas, todėl gauti paskolą dirbantiems užsienyje gali būti sudėtingiau. Didžiausia tikimybė gauti kreditą dirbantiems užsienyje tuo atveju, jei pajamos yra gaunamos viena iš pagrindinių užsienio valiutų: JAV doleriais (USD), svarais sterlingais (GBP), kronomis ir kt. 

Daugiau paskolų pasiūlymų ieškokite čia: Paskolos.

Kaip palyginti ir išsirinkti geriausią paskolą dirbantiems užsienyje?

Suradus kredito davėjus, kurie suteikia paskolas dirbantiems užsienyje yra svarbu palyginti pasiūlymus. Lyginant ir vertinant paskolos davėjų pasiūlymus, prieš imant paskolą rekomenduojama atsižvelgti į šiuos dalykus.

 • BVKKMN ir BVKGMS. Tai – tikrąją paskolos kainą nurodantys rodikliai, kurie apima ne tik palūkanų mokėjimus, bet ir kitus mokesčius.
 • Paskolos suma ir terminas. Nepaisant skirtumų tarp minimalių ar vidutinių paskolos kainų, kredito davėjai gali taikyti skirtingus įkainius skirtingo dydžio ir termino paskoloms. Tai, kad vienas paskolos davėjas suteikia pigiausią trumpalaikę vartojimo paskolą, nereiškia, kad jo siūlomos sąlygos bus geriausios ilgalaikei paskolai.
 • Paskolos akcijos ir išskirtinės sąlygos. Vartojimo paskoloms dažnai yra taikomos akcijos, pateikiami pasiūlymai skolintis išskirtinėmis sąlygomis. Pasidomėkite tokiomis sąlygomis ir savo galimybėmis jomis pasinaudoti. Tai gali padėti ženkliai sumažinti bendrą už vartojimo kreditą mokamą kainą.
 • Kitos susijusios paslaugos ir jų kaina. Kartais gali prireikti pasinaudoti papildomomis, su kreditu susijusiomis paslaugomis (grąžinimo termino prasitęsimu, išankstiniu grąžinimu, dokumentų išrašų gavimu ir kt.). Pasidomėkite, kokias galimybes siūlo skirtingi paskolos davėjai ir kokie yra jų taikomi įkainiai šioms paslaugoms.
 • Paskolos gavimo trukmė. Vienur vartojimo paskolą galima gauti dar tą pačią darbo dieną. Kitur – gali reikėti palaukti bent kelias darbo dienas ar ilgiau. Jei tai, kaip greitai galite pasiskolinti jums yra svarbu, nepamirškite įvertinti šio faktoriaus.
 • Klientų atsiliepimai ir įvertinimai. Paieškokite informacijos internete apie tai, kaip klientai vertina paskolos davėjus. Tai leis susidaryti tikslesnę nuomonę apie sunkiau išmatuojamus faktorius (klientų aptarnavimą ir vertinimą, patogumą naudotis paslaugomis, gebėjimą spręsti klientų problemas ir kita).

Patarimai prieš imant paskolą dirbantiems užsienyje

Imant paskolą dirbantiems užsienyje svarbu pasinaudoti gerosiomis skolinimosi praktikomis. Pateikiame sąrašą dažniausiai ekspertų rekomenduojamų patarimų imant paskolą.

 • Įvertinkite savo finansines galimybes gauti vartojimo paskolą, laiku ją grąžinti bei laiku atlikti mėnesines kredito įmokas. Nepamirškite, kad laiku nevykdomi įsipareigojimai gali neigiamai paveikti jūsų kredito istoriją, o taip pat ir ilgalaikes perspektyvas paskolai gauti.
 • Įvertinkite finansavimo alternatyvas ir nuspręskite, ar paskola geriausiai atitinka jūsų poreikį.
 • Palyginkite skirtingų paskolos davėjų siūlomas skolinimosi sąlygas. Kreipkitės į bent kelis geriausias sąlygas siūlančius kredito davėjus (bankus, kredito unijas, tarpusavio skolinimo platformas).
 • Paskolos davėjai atliks kreditingumo vertinimą ir, jei atitiksite reikalavimus paskolai gauti, pateiks jums standartinės informacijos apie kreditą formą. Įvertinkite skirtingų paskolos davėjų pasiūlymų tikrąją paskolos kainą pagal BVKKMN ir BVKGMS.
 • Prieš galutinai apsisprendžiant ir pasirašant sutartį, detaliai susipažinkite su sutarties sąlygomis. Kylant klausimams, kreipkitės į paskolos davėją.

Kas gali gauti paskolą dirbantiems užsienyje?

Pagrindiniai reikalavimai vartojimo paskolai dirbantiems užsienyje gauti yra numatomi Vartojimo kredito įstatyme ir Atsakingojo skolinimo nuostatuose. Tačiau vartojimo kredito davėjai gali taikyti ir papildomus reikalavimus. Pagal pagrindinius ir dažniausiai taikomus reikalavimus, paskolos gavėjas:

 • Turi būti ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus.
 • Turi būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti leidimą nuolat gyventi šalyje.
 • Turi turėti bent 4 mėnesių nepertraukiamą darbo stažą paraiškos teikimo metu ir stabilias pajamas.
 • Negali turėti įsipareigojimų, viršijančių 40% gaunamų mėnesio pajamų.
 • Negali turėti įsiskolinimų bei pradelstų mokėjimų.
 • Pajamos turi būti gaunamos į lietuvišką banko sąskaitą, viena iš kredito davėjui priimtinų užsienio valiutų.

Kredito istoriją ir kredito reitingą kiekvienas kredito davėjas vertina individualiai bendro kreditingumo vertinimo metu.

Kaip gauti paskolą dirbantiems užsienyje?

Norint gauti paskolą emigrantui, rekomenduojame sekti šiuos žingsnius:

 1. Įsitikinkite, kad atitinkate aukščiau aprašytus bazinius paskolos gavimo reikalavimus.
 2. Palyginkite skirtingas paskolas ir jų sąlygas. Pasinaudokite skirtingų kredito davėjų paskolos skaičiuoklėmis, kad galėtumėte tiksliau įvertinti preliminarias paskolos sąlygas atsižvelgiant į jūsų norimą pasiskolinti sumą bei sutarties terminą.
 3. Kreipkitės į bent kelis vartojimo kredito davėjus.
 4. Gavę konkrečius pasiūlymus juos palyginkite, išsirinkite geriausią bei pasirašykite sutartį.

Atkreipiame dėmesį, kad kiekvienas vartojimo kredito davėjas yra nustatęs skirtingas paskolos gavimo procedūras. Todėl norint sužinoti, kaip gauti konkretaus vartojimo kredito davėjo paskolą, su procesu reikėtų susipažinti jo interneto svetainėje.

Finero - finansai, verslas, paslaugų palyginimas
Logo