Investicinė paskola

Palyginkite investicinių paskolų pasiūlymus ir raskite visą reikiamą informaciją apie tai, kaip gauti paskolą investicijoms ir verslo plėtrai, kuri atitiktų Jūsų įmonės poreikius ir reikalavimus.

Kas yra investicinė paskola?

Investicinė paskola yra ilgalaikis finansavimo sprendimas įmonėms, dažniausiai reikalaujantis tvirtesnio nei įprasta paskolos užtikrinimo. Investicinę paskolą įprastai galima užtikrinti kredito įstaigos sąskaitoje turimomis lėšomis, investicijų objektu, kitu kilnojamuoju ir nekilnojamuoju turtu, pasinaudojant trečiųjų šalių laidavimu ir garantijomis bei INVEGA ar Europos investicijų fondo (EIF) garantijų programomis.

Daugiau finansavimo sprendimų ir paskolų verslui ieškokite čia: Paskolos verslui.

Kam skirta investicinė paskola?

Ilgalaikė investicinė paskola verslui yra naudojama investicijoms į verslo plėtrą finansuoti. Dažniausiai tai apima:

 • Verslo veiklos masto plėtrą.
 • Verslo projektų finansavimą.
 • Gamybinių patalpų pirkimą, remontą ar atnaujinimą.
 • Kito nekilnojamojo turto pirkimą.
 • Įrankių ar įrangos įsigijimo finansavimą.
 • Kito stambaus kilnojamojo turto pirkimą.

Kaip gauti investicinę paskolą?

Norint gauti ilgalaikę paskolą verslui, jums reikės:

 1. Pateikti paskolos paraišką pasirinktai kredito įstaigai.
 2. Pateikti dokumentus, kurių reikalaujama paraiškos pildymo metu ar pareikalavus kredito įstaigai po paraiškos pateikimo. Dažniausiai tai: pagrindiniai įmonės dokumentai (įstatai, informacija apie akcininkus ir kt.), verslo planas, banko išrašai, įmonės finansinės ataskaitos, pateiktų komercinių pasiūlymų kopijos, paliekamo užstato turto vertintojų ataskaita ir kt.
 3. Sulaukti kredito įstaigos atliekamo įmonės kreditingumo vertinimo rezultatų.
 4. Teigiamo atsakymo atveju, susipažinti su finansavimo pasiūlymo sąlygomis.
 5. Paskolos sąlygoms tenkinant, pasirašyti paskolos sutartį.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad kiekvienas finansinę paslaugą teikianti įstaiga turės nustatytas individualias skolinimosi taisykles.

Kas gali gauti investicinę paskolą?

Investicinę paskolą gali gauti įmonės, atitinkančios kredito įstaigos verslo subjektams keliamus reikalavimus. Kiekviena kredito įstaiga taiko individualius reikalavimus, tačiau dažniausiai įmonė privalo:

 • Verslo veiklą vykdyti ne trumpiau nei 6, 12 ar 24 mėnesius, priklausomai nuo kredito įstaigos.
 • Turėti gerą kredito reitingą, atitikti mokumo vertinimo kriterijus, neturėti įsiskolinimų ir su tuo susijusių bylų.
 • Turėti galimybes užtikrinti paskolą.

Kiti ilgalaikiai finansavimo sprendimai verslui

Jei nemanote, kad investicinė paskola yra geriausias pasirinkimas jūsų įmonei, dauguma verslo finansavimo sprendimus siūlančių kredito įstaigų gali pasiūlyti alternatyvių ilgalaikio verslo finansavimo paslaugų.

 • Paskola atsinaujinančiai energijai. Jei jūsų verslo projektas ir investicijų poreikis yra susijęs su atsinaujinančia energija, galite kreiptis dėl specialiai šiam poreikiui skirtos paskolos, kuri įprastai suteikiama su geresnėmis sąlygomis. Plačiau: Verslo paskola atsinaujinančiai energijai
 • Paskola ūkininkams. Jei jūsų verslo projektas ir investicijų poreikis susijęs su žemės ūkiu, žemės ūkio ar miškų paskirties sklypais, galite kreiptis dėl specializuotos, šiai sričiai pritaikytos paskolos. Plačiau: Paskola ūkininkui.
Finero - finansai, verslas, paslaugų palyginimas
Logo