Paskola ūkininkams

Palyginkite paskolų ūkininkams pasiūlymus ir raskite visą reikiamą informaciją apie tai, kaip gauti žemės ūkio paskolą, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir reikalavimus.

Kas yra paskola žemės ūkiui?

Paskola žemės ūkiui yra ūkininkams skirtas finansavimas, kurį galima panaudoti su šios srities veikla susijusioms investicijoms. Tokio tipo paskolos įprastai reikalauja užtikrinimo priemonių. Įprastai jas galima užtikrinti kredito įstaigos sąskaitoje turimomis lėšomis, investicijų objektu, kitu kilnojamuoju ir nekilnojamuoju turtu, pasinaudojant trečiųjų šalių laidavimu ir garantijomis bei INVEGA, Europos investicijų fondo (EIF), UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondo“ paskolų garantijomis.

Daugiau finansavimo verslui sprendimų ir paskolų verslui ieškokite čia: Paskolos verslui.

Kam skirta paskola žemės ūkiui?

Paskolą žemės ūkiui ūkininkai gali panaudoti šiais tikslais:

 • Žemės ūkio paskirties žemei pirkti.
 • Žemės ūkio paskirties įrangai ir technikai finansuoti.
 • Žemės ūkio paskirties nekilnojamojo turto (sandėlių, fermų, kitų patalpų) įsigijimui, atnaujinimui ar remontui.
 • Investicijoms į žemės ūkio veiklos plėtrą.
 • Apyvartinėms lėšoms.

Kaip gauti žemės ūkio paskolą?

Norint gauti paskolą ūkininkui, jums reikės:

 1. Pateikti paskolos paraišką pasirinktai kredito įstaigai.
 2. Pateikti dokumentus, kurių reikalaujama paraiškos pildymo metu ar pareikalavus kredito įstaigai po paraiškos pateikimo. Dažniausiai tai: pagrindiniai įmonės dokumentai (įstatai, informacija apie akcininkus ir kt.), verslo planas, banko išrašai, įmonės finansinės ataskaitos, pateiktų komercinių pasiūlymų kopijos, paliekamo užstato turto vertintojų ataskaita ir kt.
 3. Sulaukti kredito įstaigos atliekamo įmonės kreditingumo vertinimo rezultatų.
 4. Teigiamo atsakymo atveju, susipažinti su finansavimo pasiūlymo sąlygomis.
 5. Paskolos sąlygoms tenkinant, pasirašyti paskolos sutartį.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad kiekvienas finansinę paslaugą teikianti įstaiga turės nustatytas individualias skolinimosi taisykles.

Kas gali gauti žemės ūkio paskolą?

Paskolą žemės ūkiui gali gauti ūkininkai, atitinkantys kredito įstaigos keliamus reikalavimus. Kiekviena kredito įstaiga taiko individualius reikalavimus, tačiau dažniausiai ūkininkas privalo:

 • Žemės ūkio veiklą vykdyti ne trumpiau nei 6, 12 ar 24 mėnesius, priklausomai nuo kredito įstaigos.
 • Turėti gerą kredito reitingą, atitikti mokumo vertinimo kriterijus, neturėti įsiskolinimų ir su tuo susijusių bylų.
 • Turėti galimybes užtikrinti paskolą.

Kiti finansavimo sprendimai ūkininkams

Jei nemanote, kad specializuota žemės ūkio paskola yra geriausias pasirinkimas jūsų ūkiui, dauguma verslo finansavimo sprendimus siūlančių kredito įstaigų gali pasiūlyti alternatyvių finansavimo paslaugų.

 • Lizingas žemės ūkio technikai. Žemės ūkio techniką ir kitą įrangą galite įsigyti pasinaudoję finansiniu lizingu arba veiklos nuoma. Plačiau: Lizingas verslui.
 • Bendros paskirties investicinė paskola. Tai nebūtinai nekilnojamojo turto įkeitimu reikalaujanti, tokios pat paskirties ilgalaikė investicinė paskola. Priklausomai nuo kredituojančios įstaigos, paskolos sumos ir įmonės kreditingumo, paskolą galima užtikrinti kilnojamuoju turtu, laidavimo ir kitomis garantijomis. PlačiauInvesticinė paskola.
 • Paskola atsinaujinančiai energijai. Jei jūsų že,ės ūkio projektas ir investicijų poreikis yra susijęs su atsinaujinančia energija, galite kreiptis dėl specialiai šiam poreikiui skirtos paskolos, kuri įprastai suteikiama su geresnėmis sąlygomis. Plačiau: Verslo paskola atsinaujinančiai energijai
Finero - finansai, verslas, paslaugų palyginimas
Logo