Verslo kredito kortelės

Palyginkite verslo kredito kortelių pasiūlymus ir raskite visą reikiamą informaciją apie tai, kaip gauti kredito kortelę verslui, kuri atitiktų Jūsų įmonės poreikius ir reikalavimus.

Kas yra kredito kortelė verslui?

Verslo kredito kortelė – mokėjimo kortelė, suteikianti galimybę pirkti kreditu pagal numatytą kredito limitą. Ji yra susieta su įmonės banko sąskaita. Lietuvoje populiariausios MasterCard ir Visa kredito kortelės. Dažniausiai kredito korteles išduoda bankai. Tačiau jas taip pat gali išduoti ir kitos finansų įstaigos.

MasterCard ar VISA kortelė - kuo jos skiriasi?

MasterCard ir VISA yra mokėjimų tinklai, kurie apdoroja atsiskaitymus mokėjimų kortelėmis. Šių įmonių korteles išduoda su jomis bendradarbiaujančios finansų įstaigos.

Eiliniam vartotojui vienos ar kitos įmonės mokėjimų kortelės turėjimas nėra aktualus ir niekaip neįtakoja kortelės naudojimosi galimybių. 

Kas gali gauti verslo kredito kortelę?

Verslo kredito kortelę užsisakyti gali įmonės, atitinkančios kredito įstaigos verslo subjektams keliamus reikalavimus ir turinčios banko sąskaitą pasirinktoje kredito įstaigoje. Kiekviena kredito įstaiga taiko individualius reikalavimus, tačiau dažniausiai įmonė privalo:

 • Verslo veiklą vykdyti ne trumpiau nei 6 mėnesius.
 • Turėti gerą kredito reitingą, atitikti mokumo vertinimo kriterijus, neturėti įsiskolinimų ir su tuo susijusių bylų.

Kaip gauti verslo kredito kortelę?

Norint verslo kredito kortelę, jums reikės:

 1. Pateikti kredito kortelės išdavimo paraišką pasirinktai kredito įstaigai.
 2. Pateikti dokumentus, kurių reikalaujama paraiškos pildymo metu ar pareikalavus kredito įstaigai po paraiškos pateikimo. 
 3. Sulaukti kredito įstaigos atliekamo įmonės kreditingumo vertinimo rezultatų.
 4. Teigiamo atsakymo atveju, susipažinti su finansavimo pasiūlymo sąlygomis.
 5. Kredito kortelės naudojimo sąlygoms tenkinant, pasirašyti sutartį.
 6. Sulaukti kortelės, kuri  bus išsiųsta įmonės kontaktiniu adresu, nebent yra sutariama kitaip.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad kiekvienas finansinę paslaugą teikianti įstaiga turės nustatytas individualias skolinimosi taisykles.

Kam skirtos verslo kredito kortelės?

Verslo kredito kortelės yra skirtos atsiskaitymams už prekes ir paslaugas. Tai – papildomas apyvartinis kreditas įmonei.

Alternatyvos verslo kredito kortelei

Jei nemanote, kad verslo kredito kortelė yra geriausias pasirinkimas, dauguma jas išduodančių finansų įstaigų gali pasiūlyti finansavimo verslui alternatyvų.

 • Kredito linija. Suteikiamas kredito limitas, kurį galima naudoti pagal verslo poreikius, palūkanas mokant tik už panaudotą sumą. PlačiauKredito linija verslui
 • Faktoringas. Jei pinigai reikalingi greičiau nei sulaukiate išrašytų sąskaitų apmokėjimo, galite pasinaudoti faktoringo paslauga ir taip subalansuoti savo pinigų srautus. PlačiauFaktoringas.
 • Overdraftas. Tai – sąskaitos likučio perviršis, į kredito liniją panaši paslauga, tačiau kitaip nei kredito linijos, overdrafto įsiskolinimas (minusinis, debetinis sąskaitos likutis) yra dengiamas automatiškai, kai į įmonės sąskaita įplaukia lėšos. Plačiau: Overdraftas.
 • Verslo paskola apyvartinėms lėšoms. Tai standartinė trumpalaikė paskola verslui, skirta apyvartinių lėšų trūkumui finansuoti. PlačiauPaskola apyvartinėms lėšoms.
Finero - finansai, verslas, paslaugų palyginimas
Logo