Verslo paskola su NT įkeitimu

Palyginkite verslo paskolų su NT įkeitimu pasiūlymus ir raskite visą reikiamą informaciją apie tai, kaip gauti verslo paskolą su užstatu, kuri atitiktų Jūsų įmonės poreikius ir reikalavimus.

Kas yra verslo paskola su NT įkeitimu?

Verslo paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu yra ilgalaikis finansavimo sprendimas įmonėms. Tai paskola skirta didesniems ilgalaikiams investiciniams poreikiams finansuoti.

Kreipiantis dėl paskolos su NT įkeitimu galima pasinaudoti trečiųjų šalių laidavimu ir garantijomis bei INVEGA ar Europos investicijų fondo (EIF) garantijų programomis.

Daugiau finansavimo verslui sprendimų ir paskolų verslui ieškokite čia: Paskolos verslui.

Kam skirta verslo paskola su NT įkeitimu?

Paskola verslui su NT įkeitimu yra naudojama investicijoms į verslo plėtrą finansuoti. Dažniausiai tai apima:

 • Verslo veiklos masto plėtrą.
 • Verslo projektų finansavimą.
 • Gamybinių patalpų pirkimą, remontą ar atnaujinimą.
 • Kito nekilnojamojo turto pirkimą.
 • Įrankių ar įrangos įsigijimo finansavimą.
 • Kito stambaus kilnojamojo turto pirkimą.

Kaip gauti verslo paskola su NT įkeitimu?

Norint gauti verslo paskolą su NT įkeitimu, jums reikės:

 1. Pateikti paskolos paraišką pasirinktai kredito įstaigai.
 2. Pateikti dokumentus, kurių reikalaujama paraiškos pildymo metu ar pareikalavus kredito įstaigai po paraiškos pateikimo. Dažniausiai tai: pagrindiniai įmonės dokumentai (įstatai, informacija apie akcininkus ir kt.), verslo planas, banko išrašai, įmonės finansinės ataskaitos, pateiktų komercinių pasiūlymų kopijos, paliekamo užstato turto vertintojų ataskaita ir kt.
 3. Sulaukti kredito įstaigos atliekamo įmonės kreditingumo vertinimo rezultatų.
 4. Teigiamo atsakymo atveju, susipažinti su finansavimo pasiūlymo sąlygomis.
 5. Paskolos sąlygoms tenkinant, pasirašyti paskolos sutartį.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad kiekvienas finansinę paslaugą teikianti įstaiga turės nustatytas individualias skolinimosi taisykles.

Kas gali gauti verslo paskola su NT įkeitimu?

Investicinę paskolą gali gauti įmonės, atitinkančios kredito įstaigos verslo subjektams keliamus reikalavimus. Kiekviena kredito įstaiga taiko individualius reikalavimus, tačiau dažniausiai įmonė privalo:

 • Verslo veiklą vykdyti ne trumpiau nei 6, 12 ar 24 mėnesius, priklausomai nuo kredito įstaigos.
 • Turėti gerą kredito reitingą, atitikti mokumo vertinimo kriterijus, neturėti įsiskolinimų ir su tuo susijusių bylų.
 • Turėti galimybes užtikrinti paskolą.

Kiti ilgalaikiai finansavimo sprendimai verslui

Jei nemanote, kad paskola su NT įkeitimu yra geriausias pasirinkimas jūsų įmonei, dauguma verslo finansavimo sprendimus siūlančių kredito įstaigų gali pasiūlyti alternatyvių ilgalaikių verslo finansavimo paslaugų paslaugų.

 • Bendros paskirties investicinė paskola. Tai nebūtinai nekilnojamojo turto įkeitimu reikalaujanti, tokios pat paskirties ilgalaikė investicinė paskola. Priklausomai nuo kredituojančios įstaigos, paskolos sumos ir įmonės kreditingumo, paskolą galima užtikrinti kilnojamuoju turtu, laidavimo ir kitomis garantijomis. Plačiau: Investicinė paskola.
 • Paskola atsinaujinančiai energijai. Jei jūsų verslo projektas ir investicijų poreikis yra susijęs su atsinaujinančia energija, galite kreiptis dėl specialiai šiam poreikiui skirtos paskolos, kuri įprastai suteikiama su geresnėmis sąlygomis. Plačiau: Verslo paskola atsinaujinančiai energijai
 • Paskola ūkininkams. Jei jūsų verslo projektas ir investicijų poreikis susijęs su žemės ūkiu, žemės ūkio ar miškų paskirties sklypais, galite kreiptis dėl specializuotos, šiai sričiai pritaikytos paskolos. Plačiau: Paskola ūkininkams.
Finero - finansai, verslas, paslaugų palyginimas
Logo